Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

Skip to primary content. Skip to secondary content. ParseIntjQueryhuge it current image key.val - iterator sliderdata.length sliderdata.length - 1, sliderdata;. Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu. Skip to secondary content. Msze św. i Nabożeństwa. Pielgrzymim szlakiem do Maryi. Ks mgr Grzegorz Gruszecki. Kapłani pracujący w naszej Parafii. Kapłani pochodzący z naszej parafii. Dla dzieci i młodzieży. Dzieci i Młodzież Maryi. Krąg Biblijny Wiara i Światło. WIELKI TYDZIEŃ .

OVERVIEW

The domain parafiazywiecka.net presently has an average traffic ranking of zero (the lower the more users). We have analyzed twenty pages within the web page parafiazywiecka.net and found seven websites linking to parafiazywiecka.net. There are one contacts and addresses for parafiazywiecka.net to help you reach them. There are one social web sites belong to this website. The domain parafiazywiecka.net has been online for nine hundred and forty-three weeks, two days, thirteen hours, and fifty-nine minutes.
Addresses
Online Since
May 2006

PARAFIAZYWIECKA.NET TRAFFIC

The domain parafiazywiecka.net is seeing varying levels of traffic all over the year.
Traffic for parafiazywiecka.net

Traffic ranking (by month) for parafiazywiecka.net

Traffic ranking by day of the week for parafiazywiecka.net

PARAFIAZYWIECKA.NET HISTORY

The domain parafiazywiecka.net was first filed on May 31, 2006. It was last updated on the date of May 27, 2014. It will go back on the market on May 31, 2015. It is now nine hundred and forty-three weeks, two days, thirteen hours, and fifty-nine minutes old.
REGISTERED
UPDATED
EXPIRED

SPAN

YEARS
MONTHS
DAYS

Kolej Beskidzka

Na linii Żywiec - Sucha Beskidzka. WZNOWIENIE POŁĄCZEŃ NA LINII KOLEJOWEJ. OFERTA POŁĄCZENIE W DOBREJ CENIE. Konferencja w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju 6 sierpnia 2015.

WHAT DOES PARAFIAZYWIECKA.NET LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiazywiecka.net Mobile Screenshot of parafiazywiecka.net Tablet Screenshot of parafiazywiecka.net

Marcin Butora

Os. Mlodych 4/28

Zywiec, slaskie, 34-300

PARAFIAZYWIECKA.NET SERVER

We caught that a single page on parafiazywiecka.net took one thousand five hundred and forty-seven milliseconds to come up. We could not find a SSL certificate, so we consider parafiazywiecka.net not secure.
185.23.21.178

NAME SERVERS

ns1.zenbox.pl
ns2.zenbox.pl

We observed that this domain is using the LiteSpeed server.

Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain has the following on the web page, "ParseIntjQueryhuge it current image key." I observed that the web page also said "length - 1, sliderdata;." They also stated " Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żywcu. Kapłani pracujący w naszej Parafii. Kapłani pochodzący z naszej parafii. Krąg Biblijny Wiara i Światło."

ANALYZE OTHER WEB PAGES

parafie.com.pl

Idea przedstawienia Kościoła jako strony relacji uzależniających nie jest nowa. Jako opium dla mas jest określany wprost już od ponad stu pięćdziesięciu lat przez szeroko rozumiany socjalizm. W pierwszym czytaniu słyszymy, jak udzielony zostaje przez Ze.

Genealogia Polska

Nie chlubimy się zacnością naszych przodków,. A pamiętamy i przypominamy,. Aby szlachectwo nasze nie złotrzyło się,. Bowiem jest wyzwaniem a nie godnością. Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości,. Ten nie jest godzien szacunku teraźniejszości,. Ani nie ma prawa do przyszłości. 20 lutego 1920 Marszałek Józef Piłsudski. W serwisie genealogicznym Genealogia Polska. Udostępniliśmy też kilkadziesiąt indywidualnych witryn genealogicznych.

Nasze Parafie - Wykaz parafii katolickich w okolicy

Wypełnij co najmniej jedno pole a następnie kliknij przycisk. Niedziela, 5 Listopada 2017 r. Blandyn, Blandyna, Dalemir,. Elżbieta, Florian, Modesta,. Parafie w Polsce i na Świecie.